Tarneaeg ja transport

TARNEAEG

Ostatootjalt keskonnas on iga toote juurde kuvatud info, kas toode on olemas tootja LAOS või on kaup TELLIMISEL. Kui kaupa ei ole tootja laos, siis leiate orienteeruva tarneaja toote kirjeldusest. Täpsemat infot tarneaja kohta küsige klienditeenindajalt e-kirja teel info@ostatootjalt.ee või online klienditeenindus aknast, all paremas nurgas, kus klienditeenindaja suhtleb Teiega lahtiolekuaegadel E-R 9.00-17.00.

Kaubad, mis on tootjatel laos, saame kohe pärast tellimuse esitamist ning maksmist laost välja saata.
Anname Teile pärast tellimuse sooritamist alati teada, millal kaup orienteeruvalt kohale jõuab. Tellimus läheb töösse, kui tasutud on ettemaks vähemalt 50% ulatuses või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui tellimuse eest on tasutud 100%.

TRANSPORT OSTATOOTJALT KESKONNAS

Ostatootjalt keskonnas on võimalik kaupa kätte saada kahel viisil: “Kuller” või “Tulen ise järgi”.
Täpsemat infot transpordi kohta küsiga klienditeenindajalt e-kirja teel transport@ostatootjalt.ee

KULLER

Ostatootja keskonnas ostes toimetame kauba kohale kasutades kullerteenust. Kauba maksumusele lisandub kullerteenuse tasu. Kulleritasu kuvatakse toote juures mõõtude kõrval ja samuti hiljem ostukorvis tellimust vormistades. Kulleritasu suurus oleneb toote kaalust.

Kui kaup on saabunud lattu ja kauba eest on 100% ulatuses tasutud, siis edastame kauba kullerile. Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamise aeg. Kuller toimetab kauba kohale E-R kell 8-20. Vastavalt Teie poolt valitud kohani, kas majani või korteri ukseni.

TULEN ISE JÄRGI

Kõikidele ostetud toodetele on teil võimalus tulla järgi Lao 12/2 Pärnu, Mööbli5 kauplusesse, siis transporditasu ei lisandu.
NB! Kaup väljastatakse kaubaarve või Ostatootja keskonnas väljaprinditud kaubaarve ning isikut tõendava dokumendi alusel!