Makseviisid

PANGALINK

Pakume võimalust maksta kauba eest Maksekeskuse poolt pakutud pangalingidega.
Peale Ostatootjalt keskonnas tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Seal näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalinki saate kasutada juhul, kui soovite tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.
Soovitame pangalingiga tasumist, kuna see on kõige mugavam variant, samuti saame sellise makseviisi korral tellimuse kõige kiiremini töösse võtta.

ÜLEKANDEARVE

Peale Ostatoojalt keskonnas tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse tegemise jaoks vajaliku infoga. Ülekande selgituse lahtrisse palume kirjutada tellimuse number. Võtame tellimuse töösse, kui 1 tööpäeva jooksul on laekunud vähemalt 50% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 1 päeva möödumisel meie kontole saabunud, loeme tellimuse tühistatuks.
Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

EstBel OÜ
LHV Pank: EE377700771002105562

Teise osamakse tasumine peaks toimuma pärast kauba saabumist lattu ja vähemalt 1 päev enne kauba üleandmist kulleritele.

JÄRELMAKS

Ostatoojalt.ee keskond pakub võimalust maksta soovitud kauba eest Liisi järelmaksuga.

  • Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale.
  • Liisinguintress on alates 9%-st
  • Lepingu sõlmimise tasu alates 0 EUR-st
  • Sissemaks alates 0%
  • Minimaalne ostusumma puudub
  • Kui suure summa eest mina saan kaupa osta?